Zoeken

Expertpanel

Blijf op de hoogte

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle updates!

RSS Duurzaam Gebouwd Volg Duurzaam Gebouwd op LinkedIn Volg Duurzaam Gebouwd op Twitter

Woning opgeleverd? Dan nu leren van het wonen!

Woning opgeleverd? Dan nu leren van het wonen!

Op 19 februari vindt er een expertbijeenkomst plaats over het onderwerp 'monitoring', voor deelnemers aan Unieke Kansenregeling Naar Energieneutrale Woningbouw, Excellente Gebieden en andere belangstellenden.

Beloften
Maakt de woning de energieambities en –beloften over woonlasten ook echt waar? En gebruiken de bewoners de woning zoals vooraf is bedacht? Hoe kom ik als aanbieder aan dit soort informatie en wat levert me dat op? Dit zijn vragen die aan de orde komen.

Ervaringen 
In de bijeenkomst komen allerlei leerpunten aan de orde waar ontwikkelaars en aanbieders van energiezuinige woningen hun voordeel mee kunnen doen. De bijeenkomst vindt plaats op 19 februari van 13.00-17.30 uur in De Horst in Driebergen. Aanmelden kan via slijkerman@sev.nl.

Deze bijeenkomst wordt georganiseerd door Energiesprong en Agentschap NL.

Energiesprong | SEV  |  dinsdag 17 januari 2012  |  0 reactiespermalink

Reactie plaatsen

Bevestigingscode